412131-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Arzneimittel – Furnizare MEDICAMENTE, pe o perioada de 24 luni la Spitalul Orasenesc Gura Humorului
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare MEDICAMENTE, pe o perioada de 24 luni la Spitalul Orasenesc Gura Humorului
Beschreibung: Autoritatea contractanta initiaza prezenta procedura pentru atribuirea Acordului cadru de furnizare MEDICAMENTE, pe o perioada de 24 luni. Procedura este impartita pe loturi. Pe perioada de derulare a acordului cadru, in functie de necesitati, autoritatea contractanta estimeaza ca se vor semna minim 2 contracte subsecvente- perioada de valabilitate a unui contract subsecvent va fi de maxim 12 luni. Acordul cadru se va semna cu ofertantii clasati pe primele 3 locuri in clasamentul final. Contractele subsecvente se semneaza cu ofertantul clasat pe locul I in cadrul procedurii. Contractele subsecvente se atribuie fara reluarea competitiei; Prin desfasurarea prezentei proceduri de achizitie publica se urmareste asigurarea necesarului de medicamente in vederea asigurarii tratamentul necesar si realizarea unui nivel mai inalt de satisfactie al pacientilor. Termenul limită până la care se pot solicitat clarificări de către operatorii economici interesați de accesul la procedura de atribuire: 21 zile inainte de termenul limita pentru primirea ofertelor. Termenul limită pentru publicarea răspunsului/răspunsurilor consolidat/consolidate la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici înainte de data limită de depunere a ofertelor: in a 12 zi inainte de termenul limita pentru primirea ofertelor.
Interne Kennung: 5347770_2026_PAAPD1623868
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACID TRANEXAMIC, 10mg/ml
Beschreibung: Acord cadru de furnizare medicamente pe o perioadă de 24 de luni. Pe perioada de derulare a acordului cadru se vor semna minim 2 contracte subsecvente- perioada de valabilitate a unui contract subsecvent este de maxim 12 luni. Contractele subsecvente se semneaza cu ofertantul clasat pe locul I in cadrul procedurii, Contractele subsecvente se atribuie fara reluarea competitiei. Cantitățile solicitate se regăsesc în anexa la caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0002
Titel: INSULINUM GLARGINUM, 100UI/ML
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0003
Titel: DIVERSE(hemoderivat deproteinizat din sânge de vitel), 200 MG/5 ML
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem
Los: LOT-0004
Titel: EPINEPHRINUM
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0005
Titel: CARBAZOCHROMI SALICYLAS
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: METHYLPREDNISOLON
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0007
Titel: ALBUMINA UMANA
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
Los: LOT-0008
Titel: COMBINATII ( METAMIZOL.PITOFENONA,FENPIPRAMIDA)
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0009
Titel: METAMIZOLUM NATRICUM
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0010
Titel: METAMIZOLUM NATRICUM-ALINDOR, 500 mg/compr
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: ALPRAZOLAMUM 0,5 mg comp
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0012
Titel: ALPRAZOLAMUM 1mg/compr
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: METAMIZOLUM NATRICUM, 500 MG/ML picaturi orale
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: GLIMEPIRIDUM, 2 MG
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 33615000 Antidiabetika
Los: LOT-0015
Titel: GLIMEPIRIDUM, 4 MG
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: AMBROXOLUM, 30 mg/comp
Interne Kennung: 16
Haupteinstufung (cpv): 33674000 Husten- und Erkältungspräparate
Los: LOT-0017
Titel: AMBROXOLUM, 15 mg/5ml sirop
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: AMINOPLASMAL HEPA CU ELECTROLITI, 10% sol perf
Interne Kennung: 18
Haupteinstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: AMIODARONUM, 200mg/compr
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: AMIODARONUM, 150mg/3ml
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: AMLODIPINUM BESILAT, 10mg/compr
Interne Kennung: 22
Haupteinstufung (cpv): 33622700 Calciumkanalblocker
Los: LOT-0023
Titel: AMOXICILINA+ACID CLAVULANIC, 875 MG/125 MG
Interne Kennung: 23
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0024
Titel: AMOXICILLINUM+ACIDUM CLAVULANICUM Pulb pt sol inj/perf 1.2g (1000mg+200mg
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: AMPICILLINUM, 1gr/flacon
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: ISOFLURANUM, 100ML
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: ANTITOXINA PT VENIN DE VIPERA
Interne Kennung: 27
Haupteinstufung (cpv): 33693100 Toxine
Los: LOT-0028
Titel: LORAZEPAM, 1 mg/comp
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: INSULINUM GLULIZINA ( APIDRA),100ui/ml
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: DIVERSE (APTAMIL PREMATIL)
Interne Kennung: 30
Haupteinstufung (cpv): 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel
Los: LOT-0031
Titel: PROGESTERONUM, 200MG
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: COMBINATII( ARGININA CLORHIDRAT , SORBITOL)
Interne Kennung: 32
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0033
Titel: COMBINATII(CINNARIZINUM 20 MG şi DIMENHIDRINAT 40 MG)
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: COMBINATII( clorhidrat de piridoxina +acid D,L-aspartic/ASPATOFORT)
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: ACID ACETILSALICILIC, 75 mg/comp
Interne Kennung: 35
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0036
Titel: ATORVASTATINA, 20 MG
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: ATRACURIUM, 10MG/ML
Interne Kennung: 37
Haupteinstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0038
Titel: ATROPINUM, 1mg/ml
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: AZITHROMYCINUM, PIC. OFT.,SOL. IN RECIPIENT UNIDOZA
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: AZITHROMYCINUM, 200mg/5ml
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: COMBINATII NEOMICINA + BACITRACINA, 10g PULBERE
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: COMBINATII NEOMICINA + BACITRACINA, UNGUENT 20G
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: BUPIVACAINUM, 5MG/ML
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: DEXPANTHENOLUM, UNGUENT
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: BETAHISTINUM, 24mg/compr
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: SUCCINAT DE METOPROLOL, 50 MG/comp
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: SUCCINAT DE METOPROLOL, 5mg/5ml
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: BICARBONAT DE SODIU, 84mg/ml
Interne Kennung: 48
Haupteinstufung (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat
Los: LOT-0049
Titel: BISOPROLOLUM, 5 mg/comp
Interne Kennung: 49
Haupteinstufung (cpv): 33622600 Beta-Adrenorezeptor-Antagonisten (Betablocker)
Los: LOT-0050
Titel: COMBINATII PROBIOTICE, 10miliarde UFC
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: BROMAZEPAMUM, 3 mg/comp
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: BROMHEXINUM, 2 MG / ML picaturi orale
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: KETAMINA, 50MG/ML
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: CAPTOPRILUM, 25mg/compr
Interne Kennung: 54
Haupteinstufung (cpv): 33622800 Mittel mit Wirkung auf das Renin-Angiotensin-System
Los: LOT-0055
Titel: CAPTOPRILUM, 50mg/compr
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: CARVEDILOLUM, 12,5 mg/comp
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: CARVEDILOLUM, 6.25 mg/comp
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: CEFTRIAXONUM Pulb pt sol inj sau perf OR Pulb+solv pt sol inj. perf. 1000mg (1g), 1gr
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: CEFOTAXIMUM, 1gr/flacon
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: CEREALE COPII OREZ 5 SAPTAMANI
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: DIVERSE(hidrolizat de proteina din creier de porcina), 215.2mg/ml
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: CIPROFLOXACINUM Conc pt sol perf 100mg/10ml
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: CIPROFLOXACINUM, 500mg/compr
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: CIPROFLOXACINUM PICATURI, 0.30%
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: COMBINATII (picosulfat de sodiu,oxid de magneziu usor,acid citric anhidru)
Interne Kennung: 65
Haupteinstufung (cpv): 33613000 Laxanzien
Los: LOT-0066
Titel: ENOXAPARINA SODICA, 4000ui/0.4 ml
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: ENOXAPARINA SODICA, 6000ui/0.6 ml
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: CLOPIDOGRELUM, 75 mg/comp
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: DOPAMINUM, 5 mg/ 1 ml
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: NATRII CHLORIDUM, 9 MG/ML, 500ml
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: NATRII CHLORIDUM, 9MG/ML, 250 ml
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: NATRII CHLORIDUM, 9MG/ML, 100 ml
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: NATRII CHLORIDUM, 9MG/ML, 1000ml
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: CHLORZOXAZONUM, 250mg/compr
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: CODEINUM, 15mg/compr
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: COLCHICINA 1MG/comprimat
Interne Kennung: 76
Haupteinstufung (cpv): 33632300 Gichtmittel
Los: LOT-0077
Titel: COMBINATII(clorura de benzalconiu +digluconat de clorhexidina ) 5MG/2MG/ML
Interne Kennung: 77
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0078
Titel: DESLORATADINUM . 5 MG/comp
Interne Kennung: 78
Haupteinstufung (cpv): 33675000 Antihistaminika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0079
Titel: DEXAMETHASONUM 4mg/ml
Interne Kennung: 79
Haupteinstufung (cpv): 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0080
Titel: GLICLAZIDUM 60 mg/comp
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: DIAZEPAMUM 5mg/ml
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: DIAZEPAMUM 5MG/2.5ML
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: DICLOFENACUM 50mg/g GEL
Interne Kennung: 83
Haupteinstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Los: LOT-0084
Titel: DICLOFENACUM 100 mg/COMP
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: DIGOXINUM 0,25mg/compr
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: DIGOXINUM 0,5mg/2ml
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: COMBINATII(BRTAMETHAZONUM 0.5 MG+ GENTAMICINUM 1 MG) 0.5 MG/1 MG CREMA
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: COMBINATII (50 MG SPIRONOLACTONUM,20 MG FUROSEMIDUM) 50 mg/caps
Interne Kennung: 88
Haupteinstufung (cpv): 33622300 Diuretika
Los: LOT-0089
Titel: COMBINATII (37.5 MG TRAMADOLUM +325 MG PARACETAMOLUM) 37.5 MG / 325 MG
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: BISACODIL 5mg/compr
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: MEBEVERINUM 200 mg / comp
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: EPHEDRINI HYDROCHLORIDUM 50 MG / ML
Interne Kennung: 92
Haupteinstufung (cpv): 33673000 Mittel bei obstruktiven Atemwegserkrankungen
Los: LOT-0093
Titel: ENALAPRILUM 1,25 mg / 1 ml
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: SIMETHICONUM 100 MG/ML
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: ETAMSYLATUM 250mg/2ml
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: FAMOTIDINUM 40 mg/comp
Interne Kennung: 96
Haupteinstufung (cpv): 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida)
Los: LOT-0097
Titel: PHENOBARBITALUM 100 MG/ ML
Interne Kennung: 97
Haupteinstufung (cpv): 33661300 Antiepileptika
Los: LOT-0098
Titel: CITRAT DE FENTANIL 0.05MG/ML
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: 100 MG complex hidroxid de fier(III)-polimaltoza+0.35 MG ACID FOLIC 50MG+0.50MG
Interne Kennung: 99
Haupteinstufung (cpv): 33621300 Antianämika
Los: LOT-0100
Titel: INSULINUM ASPART(FIASP) 100ui/ml
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: PHYTOMENADIONUM 10mg/ml
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: FLUCONAZONUM 50 MG/comp
Interne Kennung: 102
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0103
Titel: ACETILCISTEINUM 300 MG /3 ML
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: COMBINATII (macrogol 4000 64g/plic,sulfat de sodiu anhidru 5.7 g/plic) combinatii
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: NALOXONUM 0.4mg/ml
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: COMBINATII (ACIDUM FUSIDICUM+ BETAMETHASONUM) 20 MG/1 MG CREMA
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: COMBINATII (ACIDUM FUSIDICUM) 20 MG/G CREMA
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: COMBINATII (ACIDUM FUSIDICUM* ACETAT DE HIDROCORTIZON) 20 MG/10MG CREMA
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: FURAZOLIDONUM 100mg/compr
Interne Kennung: 109
Haupteinstufung (cpv): 33614000 Antidiarrhoika und intestinale Antiphlogistika/Antiinfektiva
Los: LOT-0110
Titel: FURAZOLIDONUM 25mg/compr
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: FUROSEMIDUM 20 mg/ 2 ML
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: FUROSEMIDUM 40mg/compr
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: GABAPENTINUM 300 mg/cp
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: GELATINA POLISUCCINILATA sol perf 4 gr / 100 ML
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: GENTAMICINUM Sol inj 80mg/2ml 80 MG /2ML
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: GLYCEROLUM adulti 2,13gr/sup
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: GLYCEROLUM copii 1405 mg/sup
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: CALCII GLUCONAS 94 MG/ML 94 MG/ML
Interne Kennung: 118
Haupteinstufung (cpv): 33617000 Mineralstoffe
Los: LOT-0119
Titel: GLUCOSUM 5% 250ml
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: GLUCOSUM 5% 500 ml
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: GLUCOSUM 10% 250ml
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: GLUCOSUM 10% 500ml
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: GLUCOSUM 3300 MG/10ML
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: HALOPERIDOLUM 2mg/ml picaturi orale
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: HYDROCORTISONUM 19.6 mg/5ml
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: HYDROCORTISONUM 100 MG
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: Diosmectita 3g+electroliti
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: IMIPENEMUM+CILASTATINUM PULB.SOL.PERF.500MG/500MG 500MG/500 MG
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: INTRALIPID 200G/1000ML
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: CANDESATANUM CILEXETIL 16MG
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: KETOPROFENUM 100mg/2ml
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: LACTULOSUM 67%
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: INSULINUM GLARGINE(LANTUS SOLOSTAR ) 100ui/ml
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: METHYLPREDNISOLONUM 125mg
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: CLORHIDRAT DE LERCANIDIPINA 10MG
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: CLORHIDRAT DE LERCANIDIPINA 20MG
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: INSULINUM DETEMIR(LEVEMIR PENFILL) 100ui/ml
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: LEVOFLOXACINUM SOL PER 5MG/ML 5 MG/ML
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: LIDOCAINUM 10 %,3.8 GR/FL
Interne Kennung: 139
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0140
Titel: LOPERAMIDUM 2mg/caps
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: CLORURA DE SUXAMETONIU 0.1G/5ML
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: TRAMADOLUM 50mg/ml
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: MAGNESII SULFURICI 200MG/ML
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: ERGOMETRINUM 0,2mg/ml
Interne Kennung: 144
Haupteinstufung (cpv): 33641200 Andere Gynäkologika
Los: LOT-0145
Titel: MANITOLUM 200gr/litru
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: BUPIVACAINA SPINAL HEAVY 5MG/ML
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: PIRACETAMUM 1 GR/5 ML
Interne Kennung: 147
Haupteinstufung (cpv): 33661600 Psychoanaleptika
Los: LOT-0148
Titel: MEROPENEMUM PULB PT SOL INJ IV/PER 1000MG 1000 MG
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: METFORMINUM 1000 mg
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: METOCLOPRAMIDUM 5mg/ml
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: TARTRAT DE METOPROLOL 50 MG 50 MG/comp
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: METRONIDAZOLUM 250 MG
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: METRONIDAZOLUM Sol perf 5mg/ml 5 MG/ML
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: PETHIDINUM 100 MG/2 ml
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: MIDAZOLAMUM 5MG/ML
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: DIVERSE (MILUPA HN 25) combinatii *300 GR
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: DIVERSE (MILUPA MILUMIL 1) combinatii
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: DIVERSE (MILUPA MILUMIL2) combinatii
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: ALOPURINOLUM 100mg/compr
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: AMINOPHYLLINUM 100mg/caps
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: AMINOPHYLLINUM 24 MG/ML
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: NEOSTIGMINA 0.5mg/ml%
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: TENOXICAMUM 20 MG/FLAC
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: NICERGOLINUM 30mg/draj
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: NITROGLYCERINUM 0,5mg/comp
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: NITROGLYCERINUM 2,6mg/comp
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: NITROGLICERINA 0.4MG/DOZA
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: NITROGLYCERINUM 1 mg/ml
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: PERINDOPRIL+INDAPAMID 5MG/1.25MG
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: PERINDOPRIL+INDAPAMID 10MG/2.5MG
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: NORADRENALINA 1mg/ml
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: NORFLOXACINUM 400mg/compr
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: RIFAXIMINUM Compr film 400mg 400 MG
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: DROTAVERINUM 40mg/2ml
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: METAMIZOLUM NATRICUM 0,3gr/supozitor
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: INSULINUM ASPART SOLUBILA +CRISTALIZATA CU PROTAMINA( NOVOMIX 30) 100ui/ml
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: INSULINUM ASPARTAT(NOVORAPID) 100ui/ml
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: ISOSORBIDI MONONITRAS 40 mg/caps
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: OMEPRAZOLUM 20 mg /caps
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: ONDANDETRONUM 4MG/ML
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: PENTOXIFYLLINUM 400mg/drajeu
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: OXYTOCINUM 8.3MICROG/ML
Interne Kennung: 182
Haupteinstufung (cpv): 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline
Los: LOT-0183
Titel: IBUPROFENUM 100 mg/5 ml
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: IBUPROFENUM 400mg/caps
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: IBUPROFENUM 200mg/caps
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: PANTOPRAZOLUM 40 mg/comp
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: PANTOPRAZOLUM 40 mg/flac
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: PARACETAMOLUM 120 MG/5ML sirop
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: PARACETAMOLUM 500mg/compr
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: PARACETAMOLUM 250mg/sup
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: PARACETAMOLUM 10 MG/ML solutie perfuzabila
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: PARACETAMOLUM 125mg/sup
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: BENZILPENICILLINUM 1000 000ui/flac
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: PENTOXIFYLLINUM 100mg/ 5 ml
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: PIPERACILLIN/TAZOBACTAM 4G/0.5G pulbere pt sol inj. Perf.
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: PREDNISONUM 5mg/compr
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: PERINDOPRILUM 5MG
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: PROPOFOL 10MG/ML
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: RAMIPRIL 5MG
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: DICLOFENACUM 75mg/3ml
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: SULFADIAZINA DE ARGINT CREMA 10MG/G
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: Imunoglobulina umana anti-D … 625UI/MLSAU 300 MICROGR/2ML
Interne Kennung: 202
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0203
Titel: COMBINATII( SARURI DE REHIDRATARE) COMBINATII
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: DIOSMECTITA 3,925gr/plic
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: COMBINATII SOLUTIE RINGER combinatii SAC 500 ML
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: COMBINATII SOLUTIE RINGER combinatii SAC 250 ML
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: DROTAVERINUM 40mg/comp
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: SPIRONOLACTOLUM 25mg/drajeu
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: CEFOPERAZONA*SULBACTAM 1000MG/1000MG pulbere pt sol inj. Perf.
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: SULFAMETHOXAZOLUM 400MG+TRIMETHOPRIMUM 80MG 400mg+80mg /compr
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: RUPATADINA 10mg/compr
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: RUPATADINA 1MG/ML
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: RILMENIDINA 1MG
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: THEOPHILLINUM 200mg/caps
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: VACCIN TETANIC ADSORBIT 40 ui/doza
Interne Kennung: 216
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Los: LOT-0217
Titel: INSULINUM GLARGINE 300UI/ml
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: TRAMADOLUM 50mg/cp
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: INSULINA DEGLUDEC 100UI/ml
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: COMBINATII(BETAMETHASONUM 0,5mg+CLOTRIMAZOLUM10mg+ GENTAMICINUM1mg/gram 0.5mg+10mg+1mg/g CREMA
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: TRIMEBUTINUM 100mg/compr
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: TRIMEBUTINUM 24MG/5ML
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: PERINDOPRIL+INDAPAMID+AMLODIPINA 10/2.5/5MG
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: PERINDOPRIL+INDAPAMID+AMLODIPINA 10/2.5/10MG
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: IOPROMID 370 769MG flacon 50ml
Interne Kennung: 226
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
Los: LOT-0227
Titel: BROMURA DE BUTILSCOPOLAMONIU 10mg
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: VANCOMYCINUM Pulb pt sol perf OR Pulb pt conc pt sol perf 1000mg (1g) 1000 MG
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: COMPLEX HIDROXID DE FIER III-SUCROZA 2700 20 MG / ML
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: SALBUTAMOLUM INHALER 100mcg/doza
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: THIAMINUM 100mg/2ml
Interne Kennung: 231
Haupteinstufung (cpv): 33616000 Vitamine
Los: LOT-0232
Titel: CYANOCOBALAMINUM 50 mcg/ml
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: PYRIDOXINUM 50mg/2ml
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: LIDOCAINUM 10 MG/ML
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: LIDOCAINUM 20 MG/ML
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: CETIRIZINUM 10mg/ml
Interne Kennung: 237