2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia badań przesiewowych związków w ramach paneli testów biologicznych z zastosowaniem technologii LeadHunter TR-FRET firmy Eurofins Discovery dla potrzeb IF-PAN im. Jerzego Maja.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia składa się: 1). InflamEnzyme LeadHunter Panel - TW (PP299) - Panel zawiera 16 enzymatycznych testów dedykowanych badaniu enzymów związanych z procesami zapalnymi oraz stresem oksydacyjnym. Testy w panelu umożliwiają ocenę działania substancji chemicznych oraz ekstraktów roślinnych o potencjale przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym. 2). CNS Target LeadHunter Panel - TW (PP280) - Panel zawiera 98 testów obejmujących szeroki zakres molekularnych celów związanych z ośrodkowym układem nerwowym (CNS). Celem panelu jest wsparcie procesów odkrywania leków oraz wczesnej oceny bezpieczeństwa farmakologicznego. Szczegółowo opisane w załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: IF/ZP-10/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa przeprowadzenia badań przesiewowych związków w ramach paneli testów biologicznych z zastosowaniem technologii LeadHunter TR-FRET firmy Eurofins Discovery dla potrzeb IF-PAN im. Jerzego Maja
Beschreibung: Przedmiot zamówienia składa się: 1). InflamEnzyme LeadHunter Panel - TW (PP299) - Panel zawiera 16 enzymatycznych testów dedykowanych badaniu enzymów związanych z procesami zapalnymi oraz stresem oksydacyjnym. Testy w panelu umożliwiają ocenę działania substancji chemicznych oraz ekstraktów roślinnych o potencjale przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym. 2). CNS Target LeadHunter Panel - TW (PP280) - Panel zawiera 98 testów obejmujących szeroki zakres molekularnych celów związanych z ośrodkowym układem nerwowym (CNS). Celem panelu jest wsparcie procesów odkrywania leków oraz wczesnej oceny bezpieczeństwa farmakologicznego.