412177-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Przewóz dzieci niepełnosprawnych do i ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej w roku szkolnym 2025/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewóz dzieci niepełnosprawnych do i ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej w roku szkolnym 2025/2026
Beschreibung: Zadanie A: 21,8 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 7 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Mydlice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie B: 41,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 18 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Ujejsce – Dąbrowa Górnicza Ząbkowice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie C: 55 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 18 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie D: 24,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 7 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie E:19,8 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 18 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Reden do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie F: 20,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 16 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Centrum do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie G: 45,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 18 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Reden do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie H: 20,2 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 4 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie: Dąbrowa Górnicza Mydlice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie I: 40,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 1 ucznia niepełnosprawnego oraz 4 uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie: Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie J: 19,8 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 14 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie: Dąbrowa Górnicza Mydlice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie K: 43,2 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 17 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Łęknice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie L: 31,5 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 12 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie: Dąbrowa Górnicza Mydlice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie Ł: 38,2 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 14 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie: Dąbrowa Górnicza Centrum do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie M: 26,8 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 13 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózku inwalidzkim na trasie: Dąbrowa Górnicza Gołonóg do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie N: 35,2 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 13 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózku inwalidzkim na trasie: Dąbrowa Górnicza Centrum do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie O: 37,2 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 12 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózku inwalidzkim na trasie: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu; Zadanie P: 49,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 12 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózku inwalidzkim na trasie: Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu. Zadanie R: 25,8 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 7 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu.
Interne Kennung: RZZ.271.9.2025.PJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie A
Beschreibung: 21,8 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 7 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Mydlice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: A.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0002
Titel: 2. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie B
Beschreibung: 41,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 18 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Ujejsce – Dąbrowa Górnicza Ząbkowice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: B.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0003
Titel: 3. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie C
Beschreibung: 55 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 18 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: C.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0004
Titel: 4. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie D
Beschreibung: 24,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 7 uczniów niepełnosprawnych na trasie:Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: D.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0005
Titel: 5. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie E
Beschreibung: 19,8 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 18 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Reden do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: E.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0006
Titel: 6. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie F
Beschreibung: 20,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 16 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Centrum do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: F.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0007
Titel: 7. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie G
Beschreibung: 45,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 18 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Reden do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: G.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0008
Titel: 8. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie H
Beschreibung: 20,2 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 4 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie: Dąbrowa Górnicza Mydlice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: H.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0009
Titel: 9. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie I
Beschreibung: 40,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 1 ucznia niepełnosprawnego oraz 4 uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie: Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: I.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0010
Titel: 10. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie J
Beschreibung: 19,8 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 14 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie: Dąbrowa Górnicza Mydlice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: J.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0011
Titel: 11. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie K
Beschreibung: 43,2 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 17 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Łęknice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: K.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0012
Titel: 12. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie L
Beschreibung: 31,5 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 12 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie: Dąbrowa Górnicza Mydlice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: L.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0013
Titel: 13. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie Ł
Beschreibung: 38,2 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 14 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózkach inwalidzkich na trasie: Dąbrowa Górnicza Centrum do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: Ł.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0014
Titel: 14. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie M
Beschreibung: 26,8 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 13 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózku inwalidzkim na trasie: Dąbrowa Górnicza Gołonóg do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: M.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0015
Titel: 15. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie N
Beschreibung: 35,2 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 13 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózku inwalidzkim na trasie: Dąbrowa Górnicza Centrum do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: N.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0016
Titel: 16. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie O
Beschreibung: 37,2 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 12 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózku inwalidzkim na trasie: Dąbrowa Górnicza Ząbkowice do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: O.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0017
Titel: 17. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie P
Beschreibung: 49,6 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 12 uczniów niepełnosprawnych oraz 2 uczniów na wózku inwalidzkim na trasie: Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: P.RZZ.271.9.2025.PJ
Los: LOT-0018
Titel: 18. Przewóz dzieci niepełnosprawnych - Zadanie R
Beschreibung: 25,8 km (przywóz i odwóz, bez kilometrów dojazdowych) - przewóz 7 uczniów niepełnosprawnych na trasie: Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce do placówki i odwóz po zakończonych zajęciach oraz zapewnienie opiekuna w czasie przewozu
Interne Kennung: R.RZZ.271.9.2025.PJ