See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą „Trenażerów detektorów promieniowania jonizującego wraz ze źródłami promieniowania” będącego uzupełnieniem „Szkolnego zestawu trenażerów"
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą „Trenażerów detektorów promieniowania jonizującego wraz ze źródłami promieniowania” będącego uzupełnieniem „Szkolnego zestawu trenażerów przyrządów rozpoznania skażeń chemicznych z systemem symulacyjnym do TTT i pozorowania skażeń w terenie”
Interne Kennung: WN130/497/ZWR/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z dostawą „Trenażerów detektorów promieniowania jonizującego wraz ze źródłami promieniowania” będącego uzupełnieniem „Szkolnego zestawu trenażerów przyrządów rozpoznania skażeń chemicznych z systemem symulacyjnym do TTT i pozorowania skażeń w terenie”
Menge: 3 Stück