412197-2026 - Ergebnis
Polen – Technische Unterstützung – Świadczenie usługi serwisu wraz z obsługą szpitalnych systemów informatycznych, świadczenie usługi przedłużenia gwarancji dla sprzętu informatycznego, przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz audytu końcowego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi serwisu wraz z obsługą szpitalnych systemów informatycznych, świadczenie usługi przedłużenia gwarancji dla sprzętu informatycznego, przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz audytu końcowego.
BeschreibungI. Świadczenie usługi serwisu wraz z obsługą szpitalnych systemów informatycznych, świadczenie usługi przedłużenia gwarancji dla sprzętu informatycznego, przeprowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz audytu końcowego w ramach zadania pn.: „Poprawa funkcjonowania Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie poprzez rozwój usług cyfrowych” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Nr naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25. Nr wniosku KPOD.07.03-IP.10 - 0252/25. II. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia zwanej dalej SWZ -Formularz asortymentowo – cenowy oraz Załącznik nr 2 A -E do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - dla Części nr 1 – 5 - Część nr 1: Świadczenie usługi serwisu i obsługi szpitalnych systemów informatycznych, Część nr 2: Świadczenie usługi przedłużenia gwarancji dla sprzętu informatycznego , Część nr 3: Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa, Część nr 4: Audyt końcowy w obszarze cyberbezpieczeństwa, Część nr 5: Usługa wsparcia (maintenance) - nadzór autorski. III. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. IV. Informacja na temat rozwiązań równoważnych: a) W przypadku, gdy Zamawiający w zapisach SWZ oraz jej załącznikach odwołuje się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat specyfikacji technicznych lub systemów referencji technicznych, zgodnie z art.101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawca zobowiązany jest wykazać równoważność zastosowanych rozwiązań. Opis zaproponowanych rozwiązań równoważnych powinien być dołączony do oferty i musi być na tyle szczegółowy, żeby Zamawiający przy ocenie oferty mógł ocenić spełnienie wymagań dotyczących tych parametrów technicznych oraz rozstrzygnięć, czy zaproponowane rozwiązania są równoważne. Rozwiązania równoważne wynikające z zastosowania nie mogą spowodować pogorszenia poziomu funkcjonalnego i parametrów użytkowych. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazano konkretny system operacyjny (np. Windows) lub przeglądarkę internetową (np. Chrome, Edge), Zamawiający dopuszcza zastosowanie innego systemu operacyjnego lub przeglądarki pod warunkiem, że oferowane oprogramowanie aplikacyjne będzie na nich działać z zachowaniem pełnej funkcjonalności, stabilności i bezpieczeństwa opisanych w opisie przedmiotu zamówienia. b) Nazwa handlowa – jeżeli pojawia się, w którymkolwiek załączniku SWZ nazwa handlowa produktu/firmy/towaru oznacza, że zamawiający nie był w stanie za pomocą dostatecznie dokładnych danych określić opisać przedmiotu zamówienia i służy to jedynie określeniu pożądanego standardu wykonania dostawy/usługi; c) W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia (załącznikach do SWZ) Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów - dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. d) Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwane standardy co do minimalnych parametrów technicznych oczekiwanych materiałów i urządzeń. e) Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach technicznych wytrzymałościowych, jakościowych, wydajnościowych nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. f) Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość itp. g) W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania materiałów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalności niż określone w SWZ. h) Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. i) W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty oraz do wykonania umowy ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia. V. Postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasad horyzontalnych, tj.: a) zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami z uwzględnieniem spełnienia wymagań określonych w standardach dostępności dla polityki spójności 2021-2027, zasady równości kobiet i mężczyzn; b) zasady zrównoważonego rozwoju; c) zasady długotrwałego wpływu przedsięwzięcia na wydajność i odporność gospodarki polskiej d) Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej (KPP) e) Konwencji ONZ o Prawach Osób Niepełnosprawnych (KPON).
Vorherige Bekanntmachung231823-2026
Interne KennungSPZZOZ.NZ.I.382.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72246000 Systemberatung, 72810000 Computerrevision, 72820000 Computerprüfung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1: Świadczenie usługi serwisu i obsługi szpitalnych systemów informatycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Części nr 1 jest Świadczenie usługi serwisu i obsługi szpitalnych systemów informatycznych. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ -Formularz asortymentowo – cenowy oraz Załącznik nr 2 A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - dla Części nr 1. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. Informacja na temat rozwiązań równoważnych - zgodnie z SWZ Rozdział IV, punkt 4. W przedmiotowym postępowaniu znajdują się czynności, których wywołanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277). Kodeks pracy. Podstawa prawna: art. 95 ust. 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Zamawiający stawia wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 Ustawy Pzp. Zamawiający określił szczegółowe wymagania w tym zakresie w Załączniku nr 4 do SWZ we Wzorze umowy. Zamawiający określił - WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU w SWZ w Rozdziale VII. Zamawiający określił PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE w SWZ w Rozdziale XI. Podstawy WYKLUCZENIA Z POSTĘPOWANIA zostały szczegółowo określone przez Zamawiającego w SWZ w Rozdziale X.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Świadczenie usługi przedłużenia gwarancji dla sprzętu informatycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Części nr 2 jest Świadczenie usługi przedłużenia gwarancji dla sprzętu informatycznego . Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ -Formularz asortymentowo – cenowy oraz Załącznik nr 2 B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - dla Części nr 2. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. Informacja na temat rozwiązań równoważnych - zgodnie z SWZ Rozdział IV, punkt 4. Zamawiający określił - WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU w SWZ w Rozdziale VII. Zamawiający określił PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE w SWZ w Rozdziale XI. Podstawy WYKLUCZENIA Z POSTĘPOWANIA zostały szczegółowo określone przez Zamawiającego w SWZ w Rozdziale X.
Interne KennungCzęść nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3: Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Części nr 3 są Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ -Formularz asortymentowo – cenowy oraz Załącznik nr 2 C do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - dla Części nr 3. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. Informacja na temat rozwiązań równoważnych - zgodnie z SWZ Rozdział IV, punkt 4. Zamawiający określił - WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU w SWZ w Rozdziale VII. Zamawiający określił PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE w SWZ w Rozdziale XI. Podstawy WYKLUCZENIA Z POSTĘPOWANIA zostały szczegółowo określone przez Zamawiającego w SWZ w Rozdziale X.
Interne KennungCzęść nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72246000 Systemberatung
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4: Audyt końcowy w obszarze cyberbezpieczeństwa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Części nr 4 jest Audyt końcowy w obszarze cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy oraz Załącznik nr 2 D do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - dla Części nr 4. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. Informacja na temat rozwiązań równoważnych - zgodnie z SWZ Rozdział IV, punkt 4. Zamawiający określił - WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU w SWZ w Rozdziale VII. Zamawiający określił PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE w SWZ w Rozdziale XI. Podstawy WYKLUCZENIA Z POSTĘPOWANIA zostały szczegółowo określone przez Zamawiającego w SWZ w Rozdziale X.
Interne KennungCzęść nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72810000 Computerrevision, 72246000 Systemberatung
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5: Usługa wsparcia (maintenance) - nadzór autorski
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Części nr 5 jest Usługa wsparcia (maintenance) - nadzór autorski. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy oraz Załącznik nr 2 E do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - dla Części nr 5. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we Wzorze umowy – Załączniku nr 4 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ. Informacja na temat rozwiązań równoważnych - zgodnie z SWZ Rozdział IV, punkt 4. Zamawiający określił - WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU w SWZ w Rozdziale VII. Zamawiający określił PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE w SWZ w Rozdziale XI. Podstawy WYKLUCZENIA Z POSTĘPOWANIA zostały szczegółowo określone przez Zamawiającego w SWZ w Rozdziale X.
Interne KennungCzęść nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung