2. Verfahren
Verfahren
Titel: Global mobility
Beschreibung: Middels deze Europese aanbesteding heeft TenneT één opdrachtnemer gecontracteerd die TenneT en haar internationaal (cross border) opererende werknemers ondersteund op het gebied van Global Mobility. De dienstverlenging omvat (maar is niet beperkt tot) het voldoen aan alle vereisten voor (inter)nationale werknemers om te werken op alle (project)locaties met betrekking tot immigratie, belasting, sociale zekerheid, salarisadministratie en arbeidsrecht en ondersteuning d.m.v het aanbieden van een assignment life cycle. TenneT gaat met de gegunde partij een overeenkomst van drie tot maximaal tien jaar aan.
Interne Kennung: EU-464
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000