Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Poznański (PL418)
Land: Polen
Zusätzliche Informationen: Miasto Poznań i okoliczne gminy, zgodnie z zestawieniem znajdującym się w tabeli w pkt III. 1. 1 SWZ.
Allgemeine Informationen