2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wodomierzy na potrzeby PWiK Sp. z o.o. w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy 2. Kod i nazwa wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Kod 38421100-3 - Wodomierze 3. Opis przedmiotu zamówienia. 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych wodomierzy suchobieżnych: objętościowych ultradźwiękowych, jednostrumieniowych, przemysłowych, śrubowych do zimnej wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Średnica wodomierzy – 20 – 100 mm. 2) Termin gwarancji: 60 miesięcy na wodomierze DN 20 mm, licząc od dnia podpisania protokołu każdej z partii zamówienia oraz 36 miesięcy na pozostałe wodomierze, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru każdej z partii wodomierzy. 3) Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z: a) szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ, b) wzorem Umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, c) zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej SWZ. Z uwagi na fakt, iż nie jest to uzasadnione charakterem przedmiotu zamówienia Zamawiający nie formułuje wymagań wskazanych w art. 100 ustawy Pzp.
Interne Kennung: PU/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001