See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny zakup i dostawa leków dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i płynów infuzyjnych dla potrzeb SPZOZ w Kole
Vorherige Bekanntmachung: 196555-2025
Interne Kennung: SPZOZ.DSM-ZP.240.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Leki 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - opatrunki - 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - formaldehyd
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - leki - 2
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - leki - 3
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - płyny infuzyjne 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - płyny infuzyjne 2
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - leki 4
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - opatrunki 2
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - leki, opatrunki, suplementy diety
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - opatrunki 3
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - leki 5
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - leki 6
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - leki 7
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - opatrunki 4
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - leki 8
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - kontrasty
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - płyny infuzyjne 3
Beschreibung: Sukcesywna dostawa leków wyszczególnionych w formularzu cenowym dla części 18