See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi (plastiki laboratoryjne)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi (plastiki laboratoryjne). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 739048-2025
Interne Kennung: WIW-Adm-zpz.272.1.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ