412362-2026 - Ergebnis
Tschechien – Hauswartungsdienste – Úklid budov Městského úřadu Říčany
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklid budov Městského úřadu Říčany
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění úklidových prací ve specifikovaných budovách Městského úřadu v Říčanech (dále jen „budovy Úřadu“), a to dle specifikace uvedené v čl. II odst. 4 návrhu smlouvy o zajištění úklidových prací. Součástí předmětu zakázky je dodávka a doplňování hygienického materiálu (papírových ručníků, toaletního papíru, hygienických sáčků na WC, tekutého mýdla a osvěžovačů vzduchu, případně dalšího materiálu dle přílohy č. 5 zadávací dokumentace
Interne KennungVZ 1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnadlimitní veřejná zakázka
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98341130 Hauswartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění úklidových prací ve specifikovaných budovách Městského úřadu v Říčanech (dále jen „budovy Úřadu“), a to dle specifikace uvedené v čl. II odst. 4 návrhu smlouvy o zajištění úklidových prací. Součástí předmětu zakázky je dodávka a doplňování hygienického materiálu (papírových ručníků, toaletního papíru, hygienických sáčků na WC, tekutého mýdla a osvěžovačů vzduchu, případně dalšího materiálu dle přílohy č. 5 zadávací dokumentace.