2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sterk met Werk of Scholing Arbeidsmarktregio Midden - Utrecht
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil namens de deelnemende gemeenten van de arbeidsmarktregio Midden-Utrecht 2 raamovereenkomsten afsluiten voor Sterk met Werk of Scholing. Werk & Inkomen biedt werkzoekenden passende, stress sensitieve en persoonlijke ondersteuning bij hun stappen richting werk en/of vrijwilligerswerk. Zie inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 2025WI419
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Een openbare procedure is een aanbestedingsprocedure waarbij een geïnteresseerde ondernemer direct kan inschrijven. De aanbestedende dienst publiceert de opdracht openbaar en beoordeelt alle tijdig ingediende inschrijvingen op basis van vooraf vastgestelde eisen en gunningscriteria.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79611000 Arbeitsvermittlungsdienste, 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 keer 1 jaar verlenging mogelijk.