41240-2026 - Ergebnis
Polen – Baugerät – Dostawa koparko-ładowarki dla Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa koparko-ładowarki dla Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa koparko-ładowarki wraz z osprzętem ładowarkowym i koparkowym dla Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 4. Zamawiający nie dopuszcza powierzenia wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 6. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 8. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy w terminie do dnia 30 grudnia 2025 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa koparko-ładowarki wraz z osprzętem ładowarkowym i koparkowym dla Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 4. Zamawiający nie dopuszcza powierzenia wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 6. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy