412460-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinsoftwarepaket – Rozbudowa posiadanego systemu serwera aplikacyjnego syngo.via SN 130654 o dedykowane funkcjonalności do planowania radioterapii na podstawie badań rezonansu magnetycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa posiadanego systemu serwera aplikacyjnego syngo.via SN 130654 o dedykowane funkcjonalności do planowania radioterapii na podstawie badań rezonansu magnetycznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa posiadanego systemu serwera aplikacyjnego syngo.via SN 130654 o dedykowane funkcjonalności do planowania radioterapii na podstawie badań rezonansu magnetycznego, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. 2. Parametry techniczno-funkcjonalne określone zostały w Załączniku Nr 4 do SWZ 3. Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę o poniższe dodatkowe funkcjonalności: 1 – Oprogramowanie do generowania syntetycznych map gęstości. 2 – Oprogramowanie do segmentacji struktur anatomicznych na obrazach rezonansu magnetycznego (MR). Zadanie będzie współfinansowane w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.08.05-IZ.01-224/25 Priorytet VIII Fundusze Europejskie na infrastrukturę dla mieszkańca Działanie 8.5 E-zdrowie
Interne KennungKCO/PN/7/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę o poniższe dodatkowe funkcjonalności: 1 – Oprogramowanie do generowania syntetycznych map gęstości. 2 – Oprogramowanie do segmentacji struktur anatomicznych na obrazach rezonansu magnetycznego (MR).