2. Verfahren
Verfahren
Titel: Teknisk Rörisolering
Beschreibung: Ramavtal som omfattar teknisk rörisolering.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124798:Lot:1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45320000 Isoleringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten