2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa posiadanego systemu XDR
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanej przez Zamawiającego rozszerzonej platformy wykrywania zagrożeń (XDR) i reagowania na nie, przeznaczonej do ochrony urządzeń końcowych Zamawiającego, a w szczególności a) udzielenie licencji lub zapewnienie Zamawiającemu przez Wykonawcę udzielenia licencji do wykorzystywanego systemu Palo Alto Networks Cortex XDR (w wersji PRO) zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ, b) przeprowadzenie prac instalacyjnych i konfiguracji w środowisku produkcyjnym Zamawiającego, a w szczególności przeprowadzenie integracji z posiadanymi przez Zamawiającego systemami bezpieczeństwa tj. firewall PaloAlto, Splunk Enterprise, Splunk SOAR zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ” c) udzielenie gwarancji na zasadach określonych w punkcie 3 załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WAG.II.251.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001