2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lehátka pro Sanatorium Pálava - Část 1 - Rehabilitační lehátka
Beschreibung: Tato veřejná zakázka je opakovaným vyhlášením Části 1 původního zadávacího řízení s názvem „Lehátka pro Sanatorium Pálava“. Zadavatel přistoupil k novému vyhlášení této části po úpravě a změnách Přílohy č. 1 zadávacích podmínek - Technické specifikace. Předmětem této veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy, jejíž předmět spočívá v: 4.1. dodávce: a) relaxačního lehátka, b) vyšetřovacího lehátka, c) masážního lehátka, d) terapeutického lehátka, e) lehátka – Vojtův stůl (dále souhrnně jako „zboží“), 4.2. dopravě a balném zboží, 4.3. montáži včetně spojovacího materiálu zboží, 4.4. školení personálu, 4.5. záručním servisu dodaného zboží, 4.6. provádění bezpečnostně technické kontroly (BTK) zboží po dobu záruky. Zadavatel nepřipouští dílčí plnění – účastník může podat nabídku pouze na celý předmět veřejné zakázky. Zadavatel nepřipouští předložení variant nabídky. Podrobný předpokládaný rozsah předmětu veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávacích podmínek – Technická specifikace, v Příloze č. 2 zadávacích podmínek – Cenový rozpad a v Příloze č. 3 zadávacích podmínek – Návrh kupní smlouvy, které jsou nedílnou součástí zadávacích podmínek.
Interne Kennung: Lehátka_Část_1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33192130 Motorisierte Betten
5. Los
Los: LOT-0001