2. Verfahren
Verfahren
Titel: Traineeship 'Toekomst van Groningen'
Beschreibung: Dit betreft een vooraankondiging van een aanbesteding! De opdracht betreft het verzorgen van het opleidings-, intervisie- en coachingsprogramma voor het overheidstraineeprogramma Toekomst van Groningen waarbij starters (t/m 3 jaar werkervaring) rouleren over overheden en andere publieke organisaties in de regio Groningen. De trainees zijn in dienst van de provincie Groningen en worden vandaaruit gedetacheerd waarbij ze ma-do werken aan een opdracht en in principe op de vrijdagen hun traineeprogramma volgen. Jaarlijks starten ca. 15 trainees of meer met een tweejarig programma dat o.a. bestaat uit trainingen, intervisie, coaching en andere activiteiten zoals excursies en teambuilding. Wij zijn op zoek naar een partij die al het genoemde kan verzorgen vanuit een eigen visie op inhoud en kwaliteit. De organiserende overheden bieden aanvullend ook zelf een aantal trainingen aan rond ambtelijk vakmanschap. Het gaat om een contract vanaf mei 2027 waarbij de eerste lichting trainees start vanaf september 2027. Het contract zal mogelijk een looptijd krijgen van 4 jaar met 2 verlengingsopties van 1 jaar. E.e.a. is onder voorbehoud.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung