See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf inzake Canon Exam Services
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van de softwareomgeving Canon Exam Services voor het volledige logistieke proces omtrent de ondersteuning van- en de uitvoering van de tentamenlogistiek (zowel voor schriftelijk, paper-to-scan, als digitale tentamens). volledig logistiek proces omtrent tentamenlogistiek voor Tilburg University.
Interne Kennung: TiU/AS00526
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie bijgevoegd document. volledig logistiek proces omtrent tentamenlogistiek voor Tilburg University.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: TiU/AS00526
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1