412558-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Projektová dokumentace: „ZZS OK - vzdělávací a výcvikové středisko Olomouc
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjektová dokumentace: „ZZS OK - vzdělávací a výcvikové středisko Olomouc
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je: - zajištění a zpracování potřebných podkladů, průzkumů a zaměření lokality v rozsahu nutném pro zpracování požadované dokumentace; v potřebném rozsahu nutno minimálně zajistit: výškopisné a polohopisné zaměření, inženýrsko - geologický průzkum, hydrogeologický průzkum a radonový průzkum; - vypracování projektové dokumentace pro vydání povolení odstranění stavby dle vyhl. 499/2006 Sb. v platném znění (projektová dokumentace bouracích prací DBP) včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr; - vypracování projektové dokumentace pro vydání společného územního rozhodnutí a stavebního povolení dle vyhl. 499/2006 Sb. v platném znění (projektová dokumentace pro vydání společného povolení DUSP) samostatná dokumentace se stavebními objekty, včetně plánu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), zásad organizace výstavby (ZOV) s určením koordinátora BOZP v přípravě PD a průkazu energetické náročnosti budov (PENB); - výkon inženýrské činnosti (IČ) směřující k zajištění a vydání povolení odstranění stavby a vydání společného povolení, a to bez úhrady poplatků, které uhradí objednatel na vyzvání zhotovitele, - vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) a dokumentace vnitřního vybavení včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, plánu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a zásady organizace výstavby (ZOV), - výkon činnosti související se zadávacím řízením veřejné zakázky na výběr dodavatele stavby, v rozsahu 50 hodin -výkon autorského dozoru v rozsahu 360 hodin.
Interne KennungZZS OK - Hněvotínská
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001