412622-2025 - Wettbewerb
Belgien – Kunststoffprodukte – Het leveren van compostvaten en compostbakken
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHet leveren van compostvaten en compostbakken
BeschreibungDe opdracht bestaat uit het leveren van compostvaten en compostbakken
Interne KennungRP compostvaten en compostbakken
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
LosLOT-0001
Titelcompostvaten
Beschreibungde opdracht omvat de levering van compostvaten en beluchtingsstokken
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titelcompostbakken
Beschreibungde opdracht omvat de levering van compostbakken en aanbouwmodules
Interne Kennung2