2. Verfahren
Verfahren
Titel: Teams Phone System met KCC en Omnichannel oplossing
Beschreibung: De doelstelling is het contracteren van één Opdrachtnemer voor de aanschaf van nieuwe toekomstbestendige Microsoft Teams oplossing met Contactcenter (KCC) / Omnichannel oplossing voor zowel Solido als diverse andere organisaties. De doelstelling is het contracteren van één Opdrachtnemer voor de aanschaf van nieuwe toekomstbestendige Microsoft Teams oplossing met Contactcenter (KCC) / Omnichannel oplossing voor zowel Solido als diverse andere organisaties.
Interne Kennung: PITCT-1479
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op deze Aanbestedingsprocedure is de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. De Aanbestedingsprocedure die leidt tot de opdrachtverlening verloopt in twee fasen, de selectiefase- en gunningsfase.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214200 Telefonzentraldienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Teams-oplossing met Klantcontactcenter (KCC)-en Omnichannel oplossing
Beschreibung: Solido beoogt een Raamovereenkomst te sluiten voor de dienstverlening omtrent de implementatie- en ingebruikname van Microsoft Teams-oplossing met Klantcontactcenter (KCC)-en Omnichannel oplossing.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de documenten, welke zijn geüpload door Aanbestedende dienst, staat beschreven welke dienstverlening Aanbestedende dienst wenst af te nemen. Solido behoudt zich het recht om binnen deze Raamovereenkomst de extra aankopen te doen.