See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach” Część IV
Beschreibung: Pełna nazwa postępowania: "Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027, Priorytet V „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”, Działanie 5.3 „Infrastruktura w edukacji zawodowej”– część IV: Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach" (Zamawiający podaje pełną nazwę/tytuł postępowania w rubryce "Opis" z uwagi na ograniczona ilość znaków w rubryce "Tytuł"). Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach. Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części: cz.1 Pracownia cukiernicza cz.2 Pracownia elektrotechniki cz.3 Pracownia gastronomiczna cz.4 Pracownia hotelarska cz.5 Pracownia magazynowo - logistyczna cz.6 Pracownia magazynowo – logistyczna -makiety cz.7 Pracownia obsługi konsumenta cz.8 Pracownia obsługi turystycznej cz.9 Pracownia samochodowa cz.10 IT cz.11 Oprogramowanie Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć jedną ofertę na dowolną ilość części zamówienia. Zamawiający nie ustanawia maksymalnej liczby części, na które Wykonawcy mogą złożyć ofertę, lub maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: F.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 42210000 Verarbeitungsmaschinen für Lebensmittel, Getränke und Tabak, 39700000 Haushaltsgeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39141000 Küchenmöbel, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39500000 Textilwaren, 18400000 Spezialkleidung und Zubehör, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pracownia cukiernicza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, część 1: Pracownia cukiernicza Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: część 1 Pracownia cukiernicza / F.271.15.2026
Los: LOT-0002
Titel: Pracownia elektrotechniki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, część 2: Pracownia elektrotechniki Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: część 2 Pracownia elektrotechniki / F.271.15.2026
Los: LOT-0003
Titel: Pracownia gastronomiczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, część 3: Pracownia gastronomiczna. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: część 3 Pracownia gastronomiczna / F.271.15.2026
Los: LOT-0004
Titel: Pracownia hotelarska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, część 4: Pracownia hotelarska. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: część 4 Pracownia hotelarska / F.271.15.2026
Los: LOT-0005
Titel: Pracownia magazynowo - logistyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, część 5: Pracownia magazynowo - logistyczna. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: część 5 Pracownia magazynowo - logistyczna / F.271.15.2026
Los: LOT-0006
Titel: Pracownia magazynowo – logistyczna -makiety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, część 6: Pracownia magazynowo – logistyczna -makiety. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: część 6 Pracownia magazynowo – logistyczna -makiety / F.271.15.2026
Los: LOT-0007
Titel: Pracownia obsługi konsumenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, część 7: Pracownia obsługi konsumenta. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: część 7 Pracownia obsługi konsumenta / F.271.15.2026
Los: LOT-0008
Titel: Pracownia obsługi turystycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, część 8: Pracownia obsługi turystycznej. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: część 8 Pracownia obsługi turystycznej / F.271.15.2026
Los: LOT-0009
Titel: Pracownia samochodowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, część 9: Pracownia samochodowa. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: część 9 Pracownia samochodowa / F.271.15.2026
Los: LOT-0010
Titel: IT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, część 10: IT. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: część 10 IT / F.271.15.2026
Los: LOT-0011
Titel: Oprogramowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach, część 11: Oprogramowanie. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 08-110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: część 11 Oprogramowanie / F.271.15.2026