2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie MDR+
Beschreibung: De marktconsultatie omvat: Het ministerie van Financiën bereidt een mogelijke aanbesteding voor voor MDR+ dienstverlening. Deze dienstverlening is bedoeld als vervolg op en mogelijke verbreding van de huidige continuous monitoring dienstverlening, waarvan het contract eindigt op 31 december 2026. De exacte omvang van de opdracht is nog niet vastgesteld en is mede onderwerp van deze marktconsultatie. Het ministerie wil met de markt toetsen welke dienstmodellen, prijsmodellen, fasering en schaalbaarheid passend zijn voor een organisatie met een bestaand intern SOC en een hybride operationeel model.
Interne Kennung: 201865004.015.069
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De marktconsultatie omvat: Het ministerie van Financiën bereidt een mogelijke aanbesteding voor voor MDR+ dienstverlening. Deze dienstverlening is bedoeld als vervolg op en mogelijke verbreding van de huidige continuous monitoring dienstverlening, waarvan het contract eindigt op 31 december 2026.
Interne Kennung: 1