412788-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft – „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej na terenie Nadleśnictwa Gołdap w roku 2025 w ramach projektu: „Zarządzanie migracją żubra we wschodniej Polsce”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej na terenie Nadleśnictwa Gołdap w roku 2025 w ramach projektu: „Zarządzanie migracją żubra we wschodniej Polsce”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej obejmujące prace polegające na uprawie roli, łąk, pastwisk i gruntów uprawianych rolniczo do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gołdap w roku 2025 w ramach projektu „Zarządzanie migracją żubra we wschodniej Polsce” nr. FEPW.02.03-IW.01-0003/24 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021 -2027
Interne KennungSA.270.1.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
5. Los
LosLOT-0001
TitelGospodarka łąkowo - rolna na terenie Nadleśnictwa Gołdap w ramach projektu: „Zarządzanie migracją żubra we wschodniej Polsce