412807-2025 - Ergebnis
Polen – Fahrzeuge für Abfall – DOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH O DMC POWYŻEJ 3,5 TONY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH O DMC POWYŻEJ 3,5 TONY
Beschreibung: Dostawa wolnych od wad fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych o DMC powyżej 3,5 tony – rok produkcji 2025 r. – w formie leasingu operacyjnego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został wskazany w Załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 358337-2025
Interne Kennung: MPO/ZP-PN/04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001