See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”, o której mowa w Podrozdziale 3.2 Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027, wydanych przez Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR/2021-2027/9(1)). 2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części. Zamówienie zostało podzielone na 4 (cztery) części: a) część 1: Dostawa sprzętu komputerowego; b) część 2: Dostawa programu antywirusowego; c) część 3: Dostawa programu do pomocy zdalnej; d) część 4: Dostawa licencji do centrali – rozmowy i komunikacja na laptopach.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48510000 Kommunikationssoftwarepaket, 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 A do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa programu antywirusowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu antywirusowego. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 B do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa programu do pomocy zdalnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu do pomocy zdalnej. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 B do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa licencji do centrali – rozmowy i komunikacja na laptopach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji do centrali – rozmowy i komunikacja na laptopach. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 B do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 48510000 Kommunikationssoftwarepaket