2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa, instalacja wraz z uruchomieniem akceleratora do radioterapii adaptacyjnej dla Ośrodka w Poznaniu
Beschreibung: Zakup, dostawa, instalacja wraz z uruchomieniem akceleratora do radioterapii adaptacyjnej dla Ośrodka w Poznaniu
Interne Kennung: 56/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31643100 Linearbeschleuniger
5. Los
Los: LOT-0001