2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezgotówkowy zakup paliwa EN 590 do dwóch mikrostacji Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy zakup przez Zamawiającego dostaw oleju napędowego do samochodów z silnikiem diesla do dwóch mikrostacji paliwowych znajdujących się: 1) w siedzibie Zamawiającego w Piasecznie przy ul. Technicznej 6 (mikrostacja Nr 1); 2) na terenie nieruchomości położonej w Piasecznie przy ul. Technicznej 4 (mikrostacja Nr 2). 2. Zbiornik każdej mikrostacji posiada pojemność 5.000 litrów. 3. Klasyfikacja CPV (Wspólnego Słownika Zamówień): 09134220-5 (Olej napędowy do samochodów z silnikiem diesla) 4. Korzystanie z obu mikrostacji podlega ewidencji przez Zamawiającego za pomocą terminala stacji zapewniającego identyfikację pracowników. 5. Zapotrzebowanie Zamawiającego obejmuje średnio 2 dostawy w miesiącu do każdej z mikrostacji. Wykonawca musi jednak posiadać zdolność do zapewnienia dostaw w większej częstotliwości zgodnie z bieżącymi potrzebami operacyjnymi Zamawiającego. 6. Zamawiający wymaga, aby dostawy były każdorazowo realizowane w terminie najpóźniej 2 dnia roboczego po zgłoszeniu zapotrzebowania w godzinach pomiędzy 8:00 a 14:00. 7. Olej napędowy do samochodów z silnikiem diesla musi spełniać wymagania jakościowe dla paliw ciekłych określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. 2015, poz. 1680), a także norm: odpowiednio PN-EN 590 i PN-EN 228.
Interne Kennung: 2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Bezgotówkowy zakup paliwa EN 590 do dwóch mikrostacji Zamawiającego