412852-2026 - Ergebnis
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej w ramach projektu MRG3 dla Nadleśnictwa Limanowa – II postępowanie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej w ramach projektu MRG3 dla Nadleśnictwa Limanowa – II postępowanie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnych decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w ramach Projektu MRG3 dla części zamówienia pn.: Część I - Przebudowa przepustu w leśnictwie Kostrza. Część II - Przebudowa progu na bystrze w leśnictwie Skalne oraz budowa brodów w leśnictwie Skalne. Szczegółowo opis przedmiotu oraz lokalizację wskazano w załączniku nr 2.4 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzebudowa przepustu w leśnictwie Kostrza
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnych decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego
Optionen
Beschreibung der Optionen4.1. Przedmiot zamówienia podzielono na następujące etapy: 4.1.1. Etap I – wykonanie koncepcji projektowej - przedstawienie wstępnych rozwiązań (minimum dwóch wariantów) projektowych wraz z wstępnym oszacowaniem kosztów – termin wykonania – 3 miesiące od podpisania umowy. 4.1.2. Etap II – wykonanie kompletnej dokumentacji wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia robót - 9 miesięcy od podpisania umowy. 4.1.3. Etap III - sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie zgodności robót budowlanych z dokumentacją - od dnia rozpoczęcia robót budowlanych nieprzerwanie do momentu odbioru końcowego i uzyskania pozwolenia na użytkowanie włącznie - termin wykonania – nie dłużej niż do 31.12.2028 r. (wskazana data jest związana z upływem terminu rozliczenia umowy o dofinansowanie projektu).
LosLOT-0002
TitelPrzebudowa progu na bystrze w leśnictwie Skalne oraz budowa brodów w leśnictwie Skalne.