See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętów laboratoryjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów laboratoryjnych, o parametrach, w liczbie i wskazanym terminie dostawy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający podzielił zamówienie na części (zadania) i dopuszcza składanie ofert częściowych: Zadanie 1. – Komory laminarne 2 klasy bezpieczeństwa. Zadanie 2. – Zautomatyzowany aparat do izolacji kwasów nukleinowych w oparciu o metodę magnetyczną. Zadanie 3. – Termocykler real time blok 0,2 ml. Zadanie 4. – Homogenizator kulkowy do tkanek z kompatybilnymi probówkami. Zadanie 5. – Zamrażarka głębokiego mrożenia podblatowa. Zadanie 6. – Chłodziarki podblatowe. Zadanie 7. – Zamrażarka laboratoryjna -20oC. Zadanie 8. – Wirówka laboratoryjna. Zadanie 9. – Wirówka laboratoryjna minispin. Zadanie 10. – Wirówka do płytek. Zadanie 11. – Termoblok. Zadanie 12. – Termomixer. Zadanie 13. – Pipety wielokanałowe o zmiennej objętości. Zadanie 14. – Laptop. Zadanie 15. – Zmywarka laboratoryjna. Zadanie 16. – Młynek analityczny.
Interne Kennung: WIW.DG.272.6.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. – Komory laminarne 2 klasy bezpieczeństwa.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. – Zautomatyzowany aparat do izolacji kwasów nukleinowych w oparciu o metodę magnetyczną.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3. – Termocykler real time blok 0,2 ml.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4. – Homogenizator kulkowy do tkanek z kompatybilnymi probówkami.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5. – Zamrażarka głębokiego mrożenia podblatowa.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6. – Chłodziarki podblatowe.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7. – Zamrażarka laboratoryjna -20C.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8. – Wirówka laboratoryjna.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9. – Wirówka laboratoryjna minispin.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10. – Wirówka do płytek.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11. – Termoblok.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12. – Termomixer.
Los: LOT-0013
Titel: Pipety wielokanałowe o zmiennej objętości.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14. – Laptop.
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15. – Zmywarka laboratoryjna.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16. – Młynek analityczny.