2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Ondersteunende instrumenten NAL-Oost
Beschreibung: Binnen de opgave voor slim en toekomstbestendig openbaar laden heeft de NAL-regio Oost behoefte aan digitale ondersteuning van het volledige werkproces: van aanvraag tot realisatie en monitoring van laadpalen. Met deze marktconsultatie willen wij verkennen welke oplossingen de markt biedt en hoe deze aansluiten op onze ambities. Provincies Gelderland en Overijssel
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31681500 Aufladegeräte, 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Binnen de opgave voor slim en toekomstbestendig openbaar laden heeft de NAL-regio Oost behoefte aan digitale ondersteuning van het volledige werkproces: van aanvraag tot realisatie en monitoring van laadpalen. Met deze marktconsultatie willen wij verkennen welke oplossingen de markt biedt en hoe deze aansluiten op onze ambities.
Interne Kennung: 1