2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót montażowo -budowlanych po uprzednim opracowaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla - dostosowanie nawierzchni zakup i posadowienie ośmiu hal namiotowych w systemie „zaprojektuj wybuduj”-Braniewo-postępowanie nr 20/RB
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót montażowo -budowlanych po uprzednim opracowaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla dostosowanie nawierzchni zakup i posadowienie ośmiu hal namiotowych w systemie „zaprojektuj i wybuduj” Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, do SWZ. 2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: teren zamknięty – ul. Sikorskiego, Braniewo. 3. Wykonawca udzieli gwarancji na : - przedmiot umowy: minimum 36 - maksimum 60 miesięcy. dostarczony sprzęt i wyposażenie: minimum 36 miesięcy- maksimum 60 miesięcy. 4. Okres rękojmi: 60 miesięcy – według art. 568 § 1 K.C. 5. Okres gwarancji nasadzeń zamiennych: 36 miesięcy (jeśli zostaną wskazane w decyzji na wycinkę). 6. Wykonawca od daty przekazania obiektu do użytkowania przez 60 miesięcy prowadzić będzie nieodpłatnie konserwację i przeglądy (w zakresie wykonanego zadania): agregatów, nagrzewnic olejowych, instalacji detekcji spalin. 7.Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: Dokumentacja budowlana – 58 dni od daty podpisania umowy Roboty budowlane – do 31.01.2028 r.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 1.Wyznaczenie krótszego terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wynika z art. 411 ust. 7 ustawy Pzp, który wskazuje, że „Jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, zamawiający może wyznaczyć krótszy termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, jednak nie krótszy niż 10 dni od dnia przekazania do publikacji ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej”. Przesłanki skrócenia terminu na składanie wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zostały wskazane we wniosku o wszczęcie procedury o udzielenie zamówienia publicznego i nie zostaną przekazane do publicznej wiadomości. 2. Wyznaczenie krótszego terminu składania ofert w postępowaniu wynika z 411 ust. 16 ustawy Pzp, który wskazuje, że „Jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia , zamawiający może wyznaczyć krótszy termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, jednak nie krótszy niż 10 dni od dnia przekazania zaproszenia do składania ofert”. Przesłanki skrócenia terminu na składanie ofert w postępowaniu zostały wskazane we wniosku o wszczęcie procedury o udzielenie zamówienia publicznego i nie zostaną przekazane do publicznej wiadomości.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie robót montażowo -budowlanych po uprzednim opracowaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla dostosowanie nawierzchni zakup i posadowienie ośmiu hal namiotowych w systemie „zaprojektuj wybuduj”-Braniewo-postępowanie nr 20/RB
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót montażowo -budowlanych po uprzednim opracowaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla dostosowanie nawierzchni zakup i posadowienie ośmiu hal namiotowych w systemie „zaprojektuj i wybuduj” Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, do SWZ. 2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: teren zamknięty – ul. Sikorskiego, Braniewo. 3. Wykonawca udzieli gwarancji na : - przedmiot umowy: minimum 36 - maksimum 60 miesięcy. - dostarczony sprzęt i wyposażenie: minimum 36 miesięcy- maksimum 60 miesięcy. 4. Okres rękojmi: 60 miesięcy – według art. 568 § 1 K.C. 5. Okres gwarancji nasadzeń zamiennych: 36 miesięcy (jeśli zostaną wskazane w decyzji na wycinkę). 6. Wykonawca od daty przekazania obiektu do użytkowania przez 60 miesięcy prowadzić będzie nieodpłatnie konserwację i przeglądy (w zakresie wykonanego zadania): agregatów, nagrzewnic olejowych, instalacji detekcji spalin. 7.Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: Dokumentacja budowlana – 58 dni od daty podpisania umowy Roboty budowlane – do 31.01.2028 r.