412960-2026 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – „Střední škola polytechnická, Olomouc – rekonstrukce domova mládeže“ - Nábytek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Střední škola polytechnická, Olomouc – rekonstrukce domova mládeže“ - Nábytek
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nábytkového vybavení do pokojů studentů, předsíní, koupelen, prostorů pro vychovatele, studoven, sborovny, čajových kuchyní, skladů, kanceláře hospodářky, recepce a zázemí recepce do rekonstruovaného objektu domova mládeže Střední školy polytechnické, Olomouc, Rooseveltova 79.
Interne KennungKÚOK/21686/2026/VZCN/9262
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nábytkového vybavení do pokojů studentů, předsíní, koupelen, prostorů pro vychovatele, studoven, sborovny, čajových kuchyní, skladů, kanceláře hospodářky, recepce a zázemí recepce do rekonstruovaného objektu domova mládeže Střední školy polytechnické, Olomouc, Rooseveltova 79. Jedná se zejména o dodávku šatních skříní, postelí, postelových předělů, nočních stolků, pracovních stolů, kancelářských stolů, židlí, kancelářských židlí, kontejnerů, polic, skříňových regálů, policových skříní, skříněk pod umyvadlo, předsíňových stěn, jídelních stolů, křesel.
Interne Kennunga