2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERING VAN WEGWERPMATERIALEN, AFVALZAKKEN EN SCHOONMAAKMATERIAAL
Beschreibung: De opdracht betreft de periodieke levering van 3 percelen, nl. 1) (keuken) wegwerpmaterialen: Cateringbenodigdheden voor eenmalig gebruik voor alle sites van MKL, waaronder maar niet beperkt tot: • Wegwerpbekers • Wegwerpborden • Schaaltjes • Servetten • Broodzakjes • Bakpapier • Andere aanverwante keuken wegwerpmaterialen 2) alle afvalzakken voor alle sites van MKL, die tot op heden vereist zijn, worden in dit bestek opgenomen 3) facility schoonmaakmateriaal (Kleine artikelen waarmee de schoonmaak wordt gedaan. Geen chemische producten om schoon te maken), zoals borstels, doeken, sponzen, e.a. . Leveringsplaatsen: - Hof ten Dorpe, Welkomstraat 61 te 2160 Wommelgem - Hof ter Schelde, August Vermeylenlaan 6 te 2050 Antwerpen - RevArte, Drie Eikenstraat 659 te 2650 Edegem Waarschijnlijk ook: - Sint Jozef, Waarlooshofstraat 9 te 2020 Antwerpen-Kiel
Interne Kennung: PPP10Z-126/5069/MKL-2025-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WEGWERPMATERIALEN KEUKEN
Beschreibung: Cateringbenodigdheden voor eenmalig gebruik voor alle sites van MKL worden opgelijst in de inventaris met hun vermoedelijke hoeveelheden voor 4 jaar verbruik. Mochten artikelen verpakt worden in andere hoeveelheden, moet de gemiddelde prijs herberekend worden naar de gevraagde hoeveelheid zodat een juiste vergelijking mogelijk is. Als extra informatie wordt volgende informatie gevraagd : Het aantal stuks per pak of doos, het type-merk en referentie en tot slot de prijs per stuk. Dus indien bv. Drinkbekers per 1000 stuks verpakt zijn, moet de EHP gedeeld worden door 1000, wat dan de prijs per stuk illustreert. Alle posten en dus alle artikelen moeten leverbaar zijn.
Interne Kennung: MKL-2025-004_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf
Los: LOT-0002
Titel: AFVALZAKKEN
Beschreibung: Alle sites van MKL hebben nood aan verschillende types afvalzakken. De inventaris op 4 jaar wordt afgerond qua vermoedelijke hoeveelheid, gebaseerd op de laatste verbruiken. Extra gevraagde informatie is : het aantal rollen per doos, de prijs per rol, de prijs per zak en de referentie. Aan de laatste nieuwe wetgeving moet worden voldaan. Vb. Vanaf 1 januari 2023 moeten bedrijven verplicht overschakelen op transparante zakken voor hun restafval. Zo kunnen de inzamelaars makkelijk en snel controleren op sorteerfouten. De verplichting geldt alleen voor bedrijfsrestafval dat wordt aangeboden in containers, niet voor de selectief ingezamelde afvalstromen. Zo is het minimale gehalte aan gerecycleerde kunststof in afvalzakken vastgelegd op 80 % vanaf 1 januari 2021 en 100 % vanaf 1 januari 2025. In beide gevallen moet minstens de helft van het materiaal bestaan uit gerecycleerde post-consumer kunststoffen. Een geaccrediteerde instelling (zoals QA-CER of gelijkwaardig) moet met een certificaat de oorsprong en het gehalte van de gerecycleerde plastics in de zakken kunnen garanderen. Op deze verplichting van gehalte gerecycleerd materiaal gelden volgende uitzonderingen: • biodegradeerbare afvalzakken bestemd voor groen- of gft-afval • afvalzakken voor risicohoudend en niet-risicohoudend medisch afval (RMA en NRMA) • afvalzakken bestemd voor asbesthoudende materialen • afvalzakken bestemd voor bouwpuin
Interne Kennung: MKL-2025-004_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 (SCHOONMAAKMATERIAAL)
Beschreibung: Kleine artikelen waarmee de schoonmaak wordt gedaan. Geen chemische producten om schoon te maken. Deze artikelen worden gebruikt in alle sites van MKL en worden opgelijst in de inventaris met hun vermoedelijke hoeveelheden voor 4 jaar verbruik. Mochten artikelen verpakt worden in andere hoeveelheden, moet de gemiddelde prijs herberekend worden naar de gevraagde hoeveelheid zodat een juiste vergelijking mogelijk is. Het aantal stuks per pak of doos, het type-merk en referentie en tot slot de prijs per stuk moet ook worden vermeld.
Interne Kennung: MKL-2025-004_3