412979-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Przegląd systemu klimatyzacji w ośmiu pojazdach serii EN57ALd oraz pięciu pojazdach serii EN57AL
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzegląd systemu klimatyzacji w ośmiu pojazdach serii EN57ALd oraz pięciu pojazdach serii EN57AL
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądu instalacji klimatyzacyjnej w 8 pojazdach serii EN57ALd oraz 5 pojazdach serii EN57AL. Przedmiot zamówienia obejmuje zakres podstawowy i zakres dodatkowy opisany zgodnie z protokołem weryfikacji. Wynagrodzenie za zakres dodatkowy, będzie wypłacone w zakresie jego faktycznego wykonania, o ile konieczność jego wykonania zostanie potwierdzona na piśmie przez Komisarza Odbiorczego w protokole weryfikacji.
Interne KennungLu.240.858.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 Ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzegląd systemu klimatyzacji w pięciu pojazdach serii EN57AL
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest wykonanie sezonowego przeglądu systemu klimatyzacji, o którym mowa w §1 ust. 2,3,4,5,6 ,w 5-ciu elektrycznych zespołach trakcyjnych serii EN57AL. Przegląd systemu klimatyzacji obejmuje zakres podstawowy i zakres dodatkowy
Interne KennungZadanie numer 2