412983-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Künstliche Gelenke – Dodávky implantátů pro unikompartmentální náhradu kolenního kloubu (UniEP) 2026 a násl. - „TEP část III“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky implantátů pro unikompartmentální náhradu kolenního kloubu (UniEP) 2026 a násl. - „TEP část III“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky implantátů pro unikompartmentální náhradu kolenního kloubu do konsignačního skladu a výpůjčka instrumentária dle Přílohy č. 6 zadávací dokumentace – Požadavky na předmět plnění.
Interne Kennung309
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
LosLOT-0001