2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úložiště digitálních archiválií pro IS NDA II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka kompletního řešení, sestávající se z dodávky diskových a páskových úložišť (dále v textu jen jako „úložiště“) včetně jejich instalace a zprovoznění, poskytnutí záruky za jakost a řádnou funkčnost dodaného plnění, včetně podpory provozu a licencí k software komponentám (dodávaným spolu s úložišti na dobu neurčitou), nutných pro provoz úložišť. Předmětem veřejné zakázky je tedy uzavření smlouvy spočívající v: a) Dodávce dvou (2) identických úložišť s ukládáním do diskové technologie (dále také jako „disková úložiště“); b) Dodávce dvou (2) identických úložišť s ukládáním do páskové technologie (dále také jako „pásková úložiště“), přičemž kapacita páskového uložiště musí mít alespoň 1,8 násobnou kapacitu diskového úložiště; (společně dále v textu také jako „úložiště“) c) Dodávce záložních zdrojů pro úložiště situovaná v datovém centru v Hluboké nad Vltavou; d) Veškerého příslušenství potřebného k montáži a zprovoznění všech dodávaných položek dle bodů a), b), c) a Technické specifikace; e) Záruční podpoře provozu úložišť (dále v textu také „podpora provozu“); f) Dodávce, instalaci, konfiguraci a provozu souvisejícího SW; g) Zaškolení, dokumentaci skutečného provedení a testování vysoké dostupnosti; h) Dopravě, instalaci a implementaci předmětu plnění veřejné zakázky do prostředí zadavatele. Blíže viz Zadávací podmínky.
Interne Kennung: IS NDA II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233132 Festplattenlaufwerke, 30233160 Streamer-Laufwerk
5. Los
Los: LOT-0001