See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technische dienst - Nieuwbouw magazijn, kantoren en personeelsruimten - LOT 4 lift
Beschreibung: Technische dienst - Nieuwbouw magazijn, kantoren en personeelsruimten - LOT 4 lift
Interne Kennung: PPP07R-1773/5210/2025/R/017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45313000 Installation von Aufzügen und Rolltreppen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/R/017_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP07R-1773/5210/2025/R/017
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45313000 Installeren van liften en roltrappen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/R/017_1