2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie licencji na dostęp do aktualizacji, gwarancji i wsparcia technicznego na urządzenia do ochrony sieci Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (przedłużenie) licencji na dostęp do aktualizacji, gwarancji i wsparcia technicznego na urządzenia do ochrony sieci – FortiNET. 2. Szczegółowy zakres realizacji przedmiotu zamówienia określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz ofertowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ; 3) Formularz asortymentowo – cenowy, stanowiący załącznik nr 2A do SWZ; 4) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ;
Interne Kennung: BOU.V.272.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 72253200 Systemunterstützung