2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby podpory provozu a rozvoje softwarových nástrojů CA – Systému zabezpečení provozu MPSV
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování komplexních služeb sestávajících z převzetí, podpory provozu, rozvoje, rozšířené podpory, zajištění licencí, maintenance a exitu softwarových nástrojů CA – Systému zabezpečení provozu MPSV (dále jen „SZP MPSV“), a to vše v rozsahu a v souladu s těmito zadávacími podmínkami. Smlouva bude uzavřena na dobu 38 měsíců (2 měsíce na převzetí + 36 měsíců podpory provozu). Předmět veřejné zakázky a podmínky jeho plnění, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, jsou dále blíže specifikovány v dalších částech zadávací dokumentace, zejména v příloze B – Závazný vzor Smlouvy (dále jen „Smlouva“ nebo „Závazný vzor Smlouvy“) a jejich přílohách. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky je hodnotou maximální a nepřekročitelnou.
Interne Kennung: 18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72262000 Software-Entwicklung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72421000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Kundenanwendungen, 72422000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Serveranwendungen, 48810000 Informationssysteme, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72310000 Datenverarbeitung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72253200 Systemunterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72262000 Software-Entwicklung, 72421000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Kundenanwendungen, 72422000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Serveranwendungen, 48810000 Informationssysteme, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění Smlouvy, a to v případě, že dojde k ukončení Smlouvy zadavatelem z důvodu porušení povinností vybraného dodavatele, k němuž došlo do konce období Převzetí; toto právo je zadavatel oprávněn uplatnit do dvou (2) měsíců od právního jednání, na základě kterého bude Smlouva ukončena. Vice v ZD a ve Smlouvě.