2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Partijkeuringen grond en bagger
Beschreibung: De opdracht voor betreft: • Uitvoeren van partijkeuringen in grond en bagger. 100000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111250 Bodenproben
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd bedraagt twee (2) jaar en kent tweemaal een verlengingsoptie van één jaar, eenzijdig in te roepen door gemeente Nijmegen.