2. Verfahren
Verfahren
Titel: Motorlaarzen
Beschreibung: De Opdracht omvat de Levering van Motorlaarzen voor de Politie. Doelstelling is om tenminste 2 verschillende Motorlaarzen te verwerven met onderling een afwijkende pasvorm, waardoor de Politie de motorijders een keuzevrijheid kan bieden voor welke pasvorm (leest) zij kiezen. De verwerving vindt plaats door een zogeheten Europese openbare procedure en betreft een elektronische aanbestedingsprocedure die geheel via Mercell Source to Contract (hierna het Aanbestedingsplatform Mercell) verloopt.
Interne Kennung: PU0116
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18815000 Stiefel
5. Los
Los: LOT-0000