2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Klobouky u Brna zlepšení kvality a dostupnosti vzdělání II.- dodávka vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka audiovizuální techniky, nábytku a učebních pomůcek do ZŠ klobouky u Brna. Předmět zakázky je rozdělen na 3 samostatné části (úseky) ve smyslu § 35 a 101 zákona. Rozdělení předmětu veřejné zakázky je následující: Část 1 – AV technika Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka audiovizuální techniky. Část 2 – Nábytek Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nábytku. Část 3 – Učební pomůcky Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka učebních pomůcek.
Interne Kennung: 7831
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – AV technika
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka audiovizuální techniky.
Interne Kennung: 7831 - Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Učební pomůcky
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka učebních pomůcek.
Interne Kennung: 7831 - Část 3
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Nábytek
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nábytku.
Interne Kennung: 7831 - Část 2
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel