2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Registratie en Verwerking van Inkomende Correspondentie
Beschreibung: Veiligheidsregio Groningen maakt voor de registratie en verwerking van de inkomende correspondentie gebruik van de dienstverlening van een externe partij. De hiervoor geldende overeenkomst loopt eind dit jaar af en derhalve dient de dienstverlening opnieuw aanbesteed te worden. Als voorbereiding op een meervoudig onderhandse aanbesteding verrichten wij deze marktconsultatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72512000 Dokumentenmanagement
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64110000 Postdienste, 79560000 Registraturdienste, 79995100 Archivierung