413166-2025 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – Świadczenie usług polegających na utrzymaniu dróg gminnych i parkingów, terenów zieleni i rekreacji, placów zabaw oraz opróżnianiu koszy ulicznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług polegających na utrzymaniu dróg gminnych i parkingów, terenów zieleni i rekreacji, placów zabaw oraz opróżnianiu koszy ulicznych
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie: 1) utrzymania nieruchomości gruntowych niezabudowanych, stanowiących tereny zielone, Wykonawca dokonywać będzie rozliczenia z Zamawiającym na następujących zasadach: a) z tytułu koszenia terenów zielonych – wynagrodzenie będzie rozliczane jako iloczyn sumy faktycznie wykoszonych powierzchni terenów zielonych w (m2) z zał. nr 1 oraz stawki jednostkowej określonej w zał. nr 4 w danym okresie rozliczeniowym; b) z tytułu wykonywania prac pielęgnacyjno – sanitarnych terenów zielonych – wynagrodzenie będzie rozliczane jako iloczyn faktycznej ilośći godzin pracy ludzi i sprzętu oraz stawek roboczogodziny (Rg) i stawek pracy sprzętu, zgodnie z zał. nr 5; Z tytułu prac, o których mowa w lit. b), rozliczane będą także udokumentowane koszty zakupu materiałów (np. nawozy, środki ochrony roślin, krzewy, kwiaty i inne) niezbędnych do realizacji tych prac; 2) utrzymania nieruchomości stanowiących pas dróg gminnych i powiatowych (pozostających w zarządzie Gminy Karpacz) wraz z chodnikami i parkingami, Wykonawca dokonywać będzie rozliczenia z Zamawiającym na następujących zasadach: a) z tytułu odśnieżania: •odśnieżanie dróg gminnych i powiatowych – wynagrodzenie będzie ustalane jako iloczyn sumy faktycznie odśnieżonych dróg w (km) z zał. nr 2 oraz stawki jednostkowej określonej w zał. nr 4 w danym okresie rozliczeniowym •odśnieżanie chodników gminnych, chodników powiatowych oraz parkingów – wynagrodzenie będzie ustalane jako iloczyn sumy faktycznie odśnieżonej powierzchni w (m2) z zał. nr 2 oraz stawki jednostkowej określonej w zał. nr 4 w danym okresie rozliczeniowym, •wynagrodzenie ryczałtowe (dyspozycyjność) w miesiącach od października do maja następnego roku, b) z tytułu poziomego oraz bieżącego zamiatania miasta – wynagrodzenie będzie ustalane jako iloczyn sumy faktycznie pozamiatanej powierzchni dróg i chodników w (m2) z zał. 3 oraz stawki jednostkowej określonej w zał. 4 w danym okresie rozliczeniowym. c) z tytułu innych prac drogowych, takich jak: •czyszczenie i naprawa wpustów, przepustów, koryt, studni oraz rowów; •uzupełnianie dziur asfaltem na zimno; •uzupełnianie dziur w poboczach, w drogach szutrowych; •pielęgnacyjne cięcie gałęzi; •zmiana organizacji ruchu; •zaprawy, wymiany oraz poprawienie znaków drogowych; •montaż i demontaż flag i banerów (w zależności od okoliczności); •rozwożenie i zwożenie „Jaj Wielkanocnych”; •rozwożenie i montaż rozkładów jazdy; •bieżące naprawy chodników, schodów, mostów; •montaż i demontaż donic na latarniach; •montaż i demontaż skrzynek na barierkach; •rozstawienie (rozładunek, rozwiezienie, zwiezienie i przygotowanie do transportu w celu obsadzenia nowymi kwiatami) wież kwiatowych na terenie Karpacza; •czyszczenie znaków i luster drogowych; •pielęgnacja i podlewanie kwiatów (skrzynki, donice, wieże kwiatowe); •bieżące naprawy oraz wymiany ławek; •uzupełnienie kostki na deptaku, w chodnikach; •czyszczenie kanalizacji deszczowej; •bieżące naprawy murków oraz barier energochłonnych
Interne KennungIGK.7030.1.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001