41318-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Servisní a opravárenské práce pro osobní motorová vozidla
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServisní a opravárenské práce pro osobní motorová vozidla
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování pozáručních servisních a opravárenských prací (např. běžné drobné opravy, odstranění poruch, elektromechanické práce, diagnostika vozidel, karosářské a lakýrnické práce, opravy po havárii) pro osobní motorová vozidla v autoparku Ministerstva pro místní rozvoj (dále také „MMR“), a to včetně dodání a výměny originálních náhradních dílů, zajištění STK a výměny a uskladnění pneumatik dle potřeb zadavatele. Předmětem plnění je rovněž zajištění přepravy nepojízdného vozidla k opravě, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Vorherige Bekanntmachung34669-2022
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen, 50112200 Wartung von Personenwagen, 34913000 Verschiedene Ersatzteile, 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou rámcovou dohodu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od rámcové dohody uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou rámcovou dohodu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené rámcové dohody s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b).