413208-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen der Exekutive und Legislative – Vergunningsverlening op afstand
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVergunningsverlening op afstand
BeschreibungDe opdracht heeft betrekking op het casemanagen en toetsen van conceptverzoeken en aanvragen omgevingsvergunning. Geraamde waarde €216.000,-.
Interne KennungZ.617835
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75111000 Dienstleistungen der Exekutive und Legislative
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe overeenkomst mag 2 maal met 1 jaar verlengd worden.