2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Hardware
Beschreibung: De opdracht betreft de aanschaf inclusief garantie en dienstverlening van leerling- en medewerkersdevices, waaronder laptops, desktops, Chromebooks, iPads, Macbooks en soortgelijke apparatuur inclusief bijbehorende kleine accessoires voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in bijlage 1. Oplaadkarren vallen buiten de scope van de opdracht. Meer informatie vindt u in de aanbestedingsleidraad. Zie leidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: ICT Hardware
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1