2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa naczyń jednorazowych, ekologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa naczyń jednorazowych, ekologicznych. 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych. 5. Wykonawca zapewnia, iż oferowany asortyment posiada aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu na rynku polskim (certyfikaty, atesty). 6. Okres ważności przedmiotu zamówienia (przydatności do użycia) musi wynosić minimum 12 miesięcy licząc od daty dostawy do siedziby Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Beschreibung: Talerze wykonane z trzciny cukrowej
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2
Beschreibung: Flaczarka, miska okrągła na zupę ekologiczna
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3
Beschreibung: Kubek papierowy biały, Łyżki do zupy ekologiczne, widelec ekologiczny, nóż ekologiczny